Adobe Eazel Nedir?

Adobe Eazel ile iPad'inizi ve parmaklarınızı kullanarak boyama ve renklendirme çalışmaları yapabilirsiniz. Tüm iPad ekranını bir tual olarak kullanabilir ve ihtiyacınız olan araçlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Adobe Eazel

Yapmış olduğunuz çalışmaları herhangi bir konumdan kolaylıkla bilgisayarınızdaki Photoshop programına aktarabilirsiniz. Daha yüksek çözünürlük imkanı yanında Alpha kanalı sayesinde transparan özelliğini de desteklemektedir. Bilgisayarınız ve iPad arasındaki network bağlantısı bunun için yeterlidir. Aynı zamanda boyama, renklendirme ve tasarımlarınızı email ile paylaşabilirsiniz.

Geniş Çalışma Alanı

adobe eazel boyamaÇalışma esnasında sizi meşgul edecek herhangi bir menu ve palet ekranınızda yer almaz. Tüm ekranı tual gibi kullanarak boyama için benzersiz bir deneyim sunar. Parmaklarınızı fırça gibi kullanarak boyama yapabilirsiniz. Boya birkaç saniye içinde kurur ve Adobe Eazel boyaların birbiri ile geçişini düzenler. Menü ve arayüz sistemi kullanım kolaylığını en üst seviyede tutmak 5 parmağınız üzerine "multitouch" sistemi ile entegre edilmiştir. Alışma dönemini tamamladıktan sonra bu yeni menü tarzını çok seveceksiniz.


İletişim Formu

Eğitimler sadece birebir ve özel ders şeklindedir. Ders Ücretleri için tıklayınız.

Güvenlik Kodu Değiştir
internetten özel ders
Uzaktan Eğitim

Online uzaktan eğitim sayesinden internetin bulunduğu her yerden özel ders imkanlarından yararlanabilirsiniz.