Dreamweaver CS5 Yenilikleri

Gelişmiş CSS tetkik ve inceleme, PHP tabanlı içerik yönetim sistemleri olan WordPress, Joomla! Ve Drupal için uyumlu geliştirme ve test araçları, Adobe BrowserLab entegrasyonu, PHP için kodları daha kolay ve hızlı yazabilmek için yardımcı araçlar, CSS tabanlı web siteleri için hazır Layout yerleşimleri, daha kolay site tanımlama imkanı gibi özellikler Dreamweaver CS5 ile webmasterların kullanımına sunulmaktadır.

Entegre CMS Desteği

WordPress, Joomla! ve Drupal gibi içerik yönetimi sistemi çerçevelerinde tasarım ve test desteğinin keyfini çıkarın. Dinamik ilgili alanlar, dinamik sayfalarda bile sayfanın ilgili dosyalarına doğrudan erişim sağlarken, Canlı Görünüm Gezinme de dinamik uygulamaların önizlemelerini sunar.

Adobe BrowserLab Entegrasyonu

Birden fazla görüntüleme, tanılama ve karşılaştırma aracı ile dinamik web sayfalarını ve yerel içerikleri önizleyin. Adobe Dreamweaver, web tarayıcıları ve işletim sistemleri üzerinde web içeriklerini hızlı ve güvenilir bir şekilde test eden yeni Adobe CS Live çevrimiçi hizmeti BrowserLab ile birlikte çalışır.

Basit site kurulumu

Dreamweaver'ın yeni araçlarla donatılan Site Tanımı iletişim kutusu ile sitenizi her zamankinden daha hızlı kurun. Aşamalı, ağ formunda ve diğer tür siteleri kullanmak için özel adları olan birden fazla sunucu ekleyebilirsiniz.

CSS başlangıç sayfaları

Standartları temel alan web sitesi tasarımınızı, güncellenmiş ve basitleştirilmiş CSS Başlangıç Mizanpajları ile bir adım önde başlatın. Daha geniş seçim olanaklarıyla, yeni şablonlar sürekli değişen en iyi CSS uygulama yöntemlerini ve kolay anlaşılır seçici ve kuralları içerir.


İletişim Formu

Eğitimler sadece birebir ve özel ders şeklindedir. Ders Ücretleri için tıklayınız.

Güvenlik Kodu Değiştir
internetten özel ders
Uzaktan Eğitim

Online uzaktan eğitim sayesinden internetin bulunduğu her yerden özel ders imkanlarından yararlanabilirsiniz.