Dreamweaver ile Web Sitesi Tasarlama

Etkin bir Web tasarımının temelini, sitenin tümüyle işlevsel teknik özelliklerine aktarılabilen görsel kavramlar oluşturur. Bir Web sitesinde gerçekleştirebileceğiniz şeylerle ilgili bilgiler, sitede kullanacağınız öğelerin etkin bir şekilde tasarımı.

Harici Stiller Oluşturmak

Font, font büyüklüğü, rengi gibi çeşitli biçimlendirme niteliklerini ayrı ayrı belgelerde kolayca değiştirebilirsiniz. Ancak harici stil sayfalarının seçeneklerinizi artırabileceğini ve bu stilleri sitenizdeki diğer belgelerde de kolayca uygulama.

Harici Tabloları Aktarmak

Dreamweaver içine harici tabloları, Microsoft Excel ve Word programlarından aktarma.

Hücre Özellikleri

Değiştirmek istediğiniz hücreye tıklamak, birden fazla hücre için hücreleri CTRL tuşuna basarak seçmek, yatay, dikay, gen, yük, bg, sarma yok, üstbilgi özelliklerini web dizaynında kullanma.

İçiçe Tablolar

Tabloları tek başına kullanabilmenin yanında içiçe olacak şekilde de kullanma, tablolarınızı sayfa tasarımı için daha gelişkin olarak kullanma.

Mevcut Bir Harici Stil Sayfasını Bağlamak

Harici var olan bir stil sayfanızı bir sayfaya bağlamak için o sayfayı Dreamweaver içinde açtıktan sonra, CSS panelinin altında bulunan “Stil Sayfasını Ekle” seçeneğini işaretleme.


İletişim Formu

Eğitimler sadece birebir ve özel ders şeklindedir. Ders Ücretleri için tıklayınız.

Güvenlik Kodu Değiştir
internetten özel ders
Uzaktan Eğitim

Online uzaktan eğitim sayesinden internetin bulunduğu her yerden özel ders imkanlarından yararlanabilirsiniz.